• Schema
  • Webbkarta
  • In English
  • Om webbplatsen
  • Inloggning
  • Nyhetsarkiv

Lärares e-postadresser och telefonnummer

till arbetsplatsen (riktnr: 0370-)


 

An

Björn

Andersson

bjorn.i.andersson@edu.varnamo.se

377752

Av

David

Andersson

david.n.andersson@edu.varnamo.se

377376

Ao

Maria

Andersson

maria.e.andersson@edu.varnamo.se

377334 / 377367

Al

Ola

Andersson

ola.k.andersson@edu.varnamo.se

377356

Aj

Johan

Arvidsson

johan.b.arvidsson@edu.varnamo.se

378266

Am

Marianne

Axelsson

marianne.x.axelsson@edu.varnamo.se

377352

Az

Kristina

Axelsson-Zaheri

kristina.a.axelsson-zaheri@edu.varnamo.se

377300

Bs

Emma

Backstig

emma.k.backstig@edu.varnamo.se

377621/377666

Be

Etjen

Basaric

etjen.b.basaric@edu.varnamo.se

378263

Bf

Fredrik

Bjärsholm

fredrik.f.bjarsholm@edu.varnamo.se

377374

Bl

Janne

Blixt

janne.j.blixt@edu.varnamo.se

377709

Bo

Jockum

Boklund

jockum.f.boklund@edu.varnamo.se

378262

Bh

Henrik

Briggler

henrik.b.briggler@edu.varnamo.se

377753

By

Linda

Bylund

linda.a.bylund@edu.varnamo.se

377352

Kc

Camilla

Carlsson

camilla.c.carlsson@edu.varnamo.se

378256

Cg

Gert

Carlsson

gert.x.carlsson@edu.varnamo.se

073417760

Ce

Erik

Catoni

erik.j.catoni@edu.varnamo.se

377351 / 377355

Ac

Anela

Catovic

anela.f.catovic@edu.varnamo.se

378250

Cl

Gunnar

Claesson

gunnar.s.claesson@edu.varnamo.se

377334 / 377367

Oe

Emma

Clewåker

emma.m.clewaker@edu.varnamo.se

377376


Petra

Cronholm

petra.e.cronholm@edu.varnamo.se

378257

Da

Camilla

Daher

camilla.a.daher@edu.varnamo.se

377761 / 377762

Ds

Samuel

Danielsson

samuel.d.danielsson@edu.varnamo.se

377351

Ec

Anders

Eckerström

anders.x.eckerstrom@edu.varnamo.se

377730 / 377379

Ej

Jakob

Ekblom

jakob.g.ekblom@edu.varnamo.se

377761 / 377762

Ee

Efwa

Einefors

efwa.e.einefors@edu.varnamo.se

378251

Aa

Jessica

Ekendahl

jessica.u.ekendahl@edu.varnamo.se

377376

Ekp

Peter

Eklund

peter.s.eklund@edu.varnamo.se

378259

Ea

Carina

Ekström

carina.e.ekstrom@edu.varnamo.se

377531

Ln

Sandra

Eskilheed

sandra.m.eskilheed@edu.varnamo.se

377761 / 377762

Fg

Gabriel

Fjellander

gabriel.f.fjellander@edu.varnamo.se

378251

Fu

Ulf

Forsberg

ulf.r.forsberg@edu.varnamo.se

377634

Fo

Ivano

Foti D'Inardo

ivano.f.fotidinardo@edu.varnamo.se

377300

Fb

Britt-Inger

Friberg

britt-inger.e.friberg@edu.varnamo.se

377666

Fr

Maria

Frick

maria.f.frick@edu.varnamo.se

377352

Fm

Marcus

Frisk

marcus.k.frisk@edu.varnamo.se

377467

Fn

Per-Ola

Fredriksson

per-ola.g.fredriksson@edu.varnamo.se

377351 / 377355

Gr

Kjell

Gradéen

kjell.s.gradeen@edu.varnamo.se

377334 / 377367

Ks

Sofia

Granstrand

sofia.a.granstrand@edu.varnamo.se

377345

Ga

Anders

Gyllensten

anders.l.gyllensten@edu.varnamo.se

377359

Gd

Håkan

Gärdesmed

hakan.l.gardesmed@edu.varnamo.se

377351 / 377355

Hal

Alaa

Hanna

alaa.k.hanna@edu.varnamo.se

377300

Hc

Ann-Charlott

Hartig

ann-charlott.u.hartig@edu.varnamo.se

377657

Hl

Alexander

Heiel

alexander.l.heiel@edu.varnamo.se

377658

He

Angelica

Herdy

angelica.e.herdy@edu.varnamo.se

377750

Hv

Marika

Hevosmaa

marika.e.hevosmaa@edu.varnamo.se

377352

Hm

Jannie

Hjortstam

jannie.x.hjortstam@edu.varnamo.se

377382


Johanna

Håkansson

johanna.c.hakansson@edu.varnamo.se

378263

Hg

Thomas

Hägg

thomas.b.hagg@edu.varnamo.se

377300

JaM

Marie

Jansson Edespong

marie.u.jansson.edespong@edu.varnamo.se

377765

Jt

Tomas

Jemsson

tomas.k.jemsson@edu.varnamo.se

377351 / 377355

Jan

Andreas

Jennerhed

andreas.a.jennerhed@edu.varnamo.se

378255

Ja

Anders

Johansson

anders.x.johansson@edu.varnamo.se

377532

Jh

Annika

Johansson

annika.e.johansson@edu.varnamo.se

377666

Jo

Caroline

Johansson

caroline.c.johansson@edu.varnamo.se

377334 / 377367

Jl

Lena

Johansson

lena.a.johansson@edu.varnamo.se

378252

Jm

Maria

Johansson

maria.c.johansson@edu.varnamo.se

377360

Jj

Johan

Jungå

johan.p.junga@edu.varnamo.se

377345

KaM

Morgan

Karlsson

morgan.a.karlsson@edu.varnamo.se

377379/377730

Ko

Ali

Kautto

ali.t.kautto@edu.varnamo.se

377764

Ku

Antun

Kesak

antun.x.kesak@edu.varnamo.se

377676

Kl

Anette

Klasson

anette.k.klasson@edu.varnamo.se

378254

Kt

Hans-Åke

Knutsson

hans-ake.a.knutsson@edu.varnamo.se

377334 / 377367

Km

Morten

Kringler

morten.x.kringler@edu.varnamo.se

377357

Kd

Marianne

Källstrand

marianne.k.kallstrand@edu.varnamo.se

377382

Lj

Johanna

Lindbergh

johanna.s.lindbergh@edu.varnamo.se

377727

Np

Päivi

Linde

paivi.m.linde@edu.varnamo.se

377634

Lt

Tommy

Linde

tommy.a.linde@edu.varnamo.se

377352

Lp

Peter

Lindell

peter.k.lindell@edu.varnamo.se

377376

Mc

Charlotte

Malmström

charlotte.e.malmstrom@edu.varnamo.se

377345

Mg

Christer

Millberg

christer.h.millberg@edu.varnamo.se

377530

Mm

Margaretha

Marthasdotter

margaretha.f.marthasdotter@edu.varnamo.se

377761 / 377762

No

Margareta

Norén

margareta.h.noren@edu.varnamo.se

377382

Nj

Jonna

Nordlander

jonna.h.nordlander@edu.varnamo.se

377352

Ns

Marika

Norrman Svensson

marika.n.norrman-svensson@edu.varnamo.se

377377

Oh

Hans

Olofsson

hans.j.olofsson@edu.varnamo.se

377334 / 377367

Op

Pernilla

Olsson

pernilla.a.olsson@edu.varnamo.se

377730 / 377379

Pc

Celicia

Persdotter Sjöberg

cecilia.p.persotter.sjoberg@edu.varnamo.se

378250


Magnus

Petersson

magnus.f.petersson@edu.varnamo.se

378260

Pj

Johan

Peterson Zimmergren

johan.f.peterson@edu.varnamo.se

377761 / 377762

Ps

Lena

Pettersson

lena.b.pettersson@edu.varnamo.se

377300

Pt

Tobias

Pettersson

tobias.s.pettersson@edu.varnamo.se

377362

Pm

Marie

Pierre

marie.i.pierre@edu.varnamo.se

377751

Ra

Björn

Radhammar

bjorn.b.radhammar@edu.varnamo.se

377730 / 377379

Rf

Fredrik

Ring

fredrik.x.ring@edu.varnamo.se

377376

Aru

Adina

Rosu

adina.d.rosu@edu.varnamo.se

377634

Rl

Erik

Rydell

erik.p.rydell@edu.varnamo.se

377730 / 377379

Rd

Martin

Röllgårdh

martin.l.rollgardh@edu.varnamo.se

377730 / 377379


Patrik

Rönneke

patric.t.ronneke@edu.varnamo.se

377334 / 377367

Se

Veronica

Sandkvist

veronica.a.sandkvist@edu.varnamo.se

377657

Sj

Johan

Sellgren

johan.h.sellgren@edu.varnamo.se

377345

Sv

Helena

Sidklev Svensson

helena.m.sidklev-svensson@edu.varnamo.se

377761 / 377762

Sai

Jasenka

Sitarevic

jasenka.s.sitarevic@edu.varnamo.se

378264


Lena

Sjögren

lena.o.sjogren@edu.varnamo.se

377376

Sg

Charlotte

Spångberg

charlotte.l.spangberg@edu.varnamo.se

377300

Sr

Christer

Skärin

christer.n.skarin@edu.varnmao.se

377358

Sl

Linda

Steneros

linda.x.steneros@edu.varnamo.se

377730 / 377379

Mst

Michelle

Storm

michelle.d.storm@edu.varnamo.se

377382

Jsm

Joakim

Storm

joakim.b.storm@edu.varnamo.se


Sf

Fredrik

Ström

fredrik.l.strom@edu.varnamo.se

377730 / 377379

Su

Håkan

Sund

hakan.b.sund@edu.varnamo.se

377730 / 377379


Anna

Svärd

anna.s.svard@edu.varnamo.se

377765

Tn

Ulf

Therén

ulf.t.theren@edu.varnamo.se

377730 / 377379

Wr

Sidsel

Waern

sidsel.e.waern@edu.varnamo.se

377345

Wp

Patrice

Wahlin

patrice.l.wahlin@edu.varnamo.se

377730 / 377379

Vf

Fatima

Veladzic

fatima.f.veladzic@edu.varnamo.se

378250

Wv

Veronica

Wilén

veronica.a.wilen2@edu.varnamo.se

377765

Vn

Peder

Virdeborn

peder.m.virdeborn@edu.varnamo.se

377334 / 377367

Tw

Tobias

Wirén

tobias.c.wiren@edu.varnamo.se

377730 / 377379


Susanne

Wärnå Stener

susanne.m.warna-stener@edu.varnamo.se

377657

Daniel

Wästlund

daniel.k.wastlund@edu.varnamo.se

377352

Zc

Charlotta

Zimmergren

charlotta.a.zimmergren@edu.varnamo.se

377634

Zm

Mireya

Zumalacerrequi Hjelte

mireya.z.hjelte@edu.varnamo.se

377352 / 377360

Äl

Lina

Älverdal

lina.j.alverdahl@edu.varnamo.se

377766

Öh

Kent

Öhrn

kent.r.ohrn@edu.varnamo.se

377760

Ög

Maj

Östberg

maj.e.ostberg@edu.varnamo.se

377351 / 377355

 

Startsida

  • Gymnasiesärskoleprogram
  • Gymnasieprogram
  • In English!
  • Matsedel
  • Om webbplatsen
  • Schemalänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
  • Webbmaillänk till annan webbplats, öppnas i nytt fönster
  • Webbkarta

Kontakt

Finnvedens Gymnasium | Prostgårdsvägen 3 (besök) | 33183 Värnamo | tfn. 0370-377344 | e-post: gymnasiet@varnamo.se | Kontakt